Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Gerlesborg, Bohuslän, signerad och daterad Lundbohm, olja på duk, 65 x 100 cm
Krackeleringar
307220
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här