Sixten Lundbohm

Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Gerlesborg, Bohuslän, signerad och daterad Lundbohm, olja på duk, 65 x 100 cm

Krackeleringar

307220

2015-04-25