Urna med lock Herman Kähler

Urna med lock Herman Kähler
Urna med lock Herman Kähler
Urna med lock Herman Kähler
Urna med lock Herman Kähler
Urna med lock Herman Kähler
Urna med lock Herman Kähler
Urna med lock Herman Kähler
Urna med lock Herman Kähler

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMANN KÄHLER, urna med lock, lergods, gulglaserad med blommor i blått, signerad HAK, inpressad stämpel Denmark, höjd ca 34 cm

Nagg

307259

2015-04-25