Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 delar, silver, stämplade A G Dufva Stockholm 1914, bestående av kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna, kaffekannans höjd 28 cm, totalvikt 1290 g

Smärre ytslitage

307269

2015-04-26