Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 delar, silver, stämplade A G Dufva Stockholm 1914, bestående av kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna, kaffekannans höjd 28 cm, totalvikt 1290 g
Smärre ytslitage
307269
2015-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här