Stolar gustaviansk stil
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STOLAR, 16 st, svenska modellen, gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade, träskuren dekor av rosor och fleuroner, sitthöjd ca 46 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård
Slitage, fläckar, färgbortfall
307275
2015-04-25