Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN BROOS (född 1950): Interiör, färglitografi, signerad Karin Broos, 70/90, ca 50x65 cm
307280
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här