Karin Broos färglitografi

Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN BROOS (född 1950): Interiör, färglitografi, signerad Karin Broos, 70/90, ca 50x65 cm

307280

2015-04-25