Karl Bertil Lundh

Karl Bertil Lundh
Karl Bertil Lundh
Karl Bertil Lundh
Karl Bertil Lundh
Karl Bertil Lundh
Karl Bertil Lundh

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL BERTIL LUNDH (född 1923): Mot ladugårdsväggen, signerad Lundh, olja på pannå, ca 90x80 cm

307288

2015-04-25