Sidobord engelsk stil

Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, profilerad skiva, svarvade ben, höjd ca 75,5, 88x59 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård

Skador, fläckar, slitage, vingligt

307289

2015-04-25