Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, med profilerad stenskiva, nyrokokostil, 1900-tal, bemålat, bronserad dekor av rocailler, höjd ca 70, 106,5x71,5 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård
Slitage, skador
307294
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här