Bord med stenskiva

Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, med profilerad stenskiva, nyrokokostil, 1900-tal, bemålat, bronserad dekor av rocailler, höjd ca 70, 106,5x71,5 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård

Slitage, skador

307294

2015-04-25