Emma Ekwall Porträtt

Emma Ekwall Porträtt
Emma Ekwall Porträtt
Emma Ekwall Porträtt
Emma Ekwall Porträtt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMMA EKWALL (1838-1925): Porträtt av kvinna, signerad Emma Ekwall, olja på pannå, höjd ca 40 cm

Retusch, mindre ytskador

307298

2015-04-25