Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Lotsbåt på böljande vågor, motiv från Marstrandsfjorden,
signerad C. F. Swensson, olja på duk, 87 x 147 cm
Lagningar, smärre krackeleringar
307302
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här