Aage Strand
2015-04-30
307310
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AAGE STRAND (Danmark, 1900-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, monogramsignerad AS, 66x94 cm