Aage Strand

Aage Strand
Aage Strand
Aage Strand
Aage Strand
Aage Strand
Aage Strand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AAGE STRAND (Danmark, 1900-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, monogramsignerad AS, 66x94 cm

307310

2015-04-30