Skyltdocksdelar
2015-04-25
307316
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKYLTDOCKSDELAR, 10 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av bl a ben, händer, huvud, delvis i plast,
benparet med upphängning
Skador