Dräktdelar för folkdräkt
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DRÄKTDELAR, 7 st., till folkdräkt, 1900-tal, bestående av: linne, underbyxa, överdel i grovt linne, väst, midjeband, kjol samt vantar, kjol, livstycke och väska från Norrbotten, midjeband från Delsbo, läderväska medföljer
Skador, fläckar
307338
2015-04-25