Skåp
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, mörkbetsad ek, invändigt med hyllplan, lådor med belsag i mässing, dekor av tandsnitt, svarvade kolonnetter, höjd 179 65x45 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård
Låst, slitage
307339
2015-04-26