Stig-Åke Lund litografier

Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier
Stig-Åke Lund litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG-ÅKE LUND (född 1932): (12) Stockholmsmotiv, signerade och numrerade, litografier, yttre rammått, ca 34 x 30 resp 30 x 34 cm

Delvis gulnade

307340

2015-04-26