Skyltdocka

Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKYLTDOCKA, 1900-tal, "Danny", märkt Hindsgaul modellnr 701, Made in Denmark, blå ögon i glas, plasthår, höjd 172 cm

Slitage

307344

2015-04-25