Samovarer 1 par

Samovarer 1 par
Samovarer 1 par
Samovarer 1 par
Samovarer 1 par
Samovarer 1 par
Samovarer 1 par
Samovarer 1 par
Samovarer 1 par

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVARER, 1 par, mässing, Kina, pressad dekor av drakar, krönta av drakhuvuden, höjd 36 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård

Slitage

307350

2015-04-26