Johan Pettersson blandteknik

Johan Pettersson blandteknik
Johan Pettersson blandteknik
Johan Pettersson blandteknik
Johan Pettersson blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN PETTERSSON (född 1957): Komposition med urna och fåglar, signerad och daterad Johan Pettersson -96, blandteknik, bladmått ca 40 x 108 cm

307364

2015-04-26