Tennskålar art déco
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SKÅLAR, på fot, 2 st., tenn, 1920/30-tal, dekor av bl a psykopomper, märkta stämpel med kanna respektive Nysilverf. Aurora, handarbete, höjd ca 16-18,5 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård
Slitage, skador
307365
2015-04-26