Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAURICE MOBERG (född 1923): "Södra bergen, Stockholm", signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 60 x 104 cm
Ramen med plakett
307373
2015-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här