Maurice Moberg oljemålning

Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAURICE MOBERG (född 1923): "Södra bergen, Stockholm", signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 60 x 104 cm

Ramen med plakett

307373

2015-04-26