Wennerberg oljemålning

Wennerberg oljemålning
Wennerberg oljemålning
Wennerberg oljemålning
Wennerberg oljemålning
Wennerberg oljemålning
Wennerberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WENNERBERG, A., fjordlandskap, signerad A. Wennerberg, olja på duk, 66x88 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård

Lagning,

307381

2015-04-26