Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Porträtt,
signerad och daterad Alfr. Thörne 1894, olja på duk, ca 105x70 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård

Färgbortfall, smärre krackeleringar

307383

2015-04-26