R. Goubie grafiskt blad

R. Goubie grafiskt blad
R. Goubie grafiskt blad
R. Goubie grafiskt blad
R. Goubie grafiskt blad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

R. GOUBIE, 1800-tal, motiv av hästar, signerad och daterad R. Goubie 1881 i trycket, grafiskt blad, bildyta ca 46x68 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård

Reva i bladet

307391

2015-04-26