Astrid de Wolf oljemålning

Astrid de Wolf oljemålning
Astrid de Wolf oljemålning
Astrid de Wolf oljemålning
Astrid de Wolf oljemålning
Astrid de Wolf oljemålning
Astrid de Wolf oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID DE WOLF (född Munthe1926): "Azalea", signerad AM dW, olja på duk, ca 56 x 46 cm

307396

2015-04-26