Fotogenlampa
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, fot i mässing på rund sockel, rosafärgade kupor i frostat glas med dekor av blommor, total höjd ca 70 cm
En kupa med spricka och nagg, saknar ett brännarglas
307397
2015-04-26