Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, fot i mässing på rund sockel, rosafärgade kupor i frostat glas med dekor av blommor, total höjd ca 70 cm

En kupa med spricka och nagg, saknar ett brännarglas

307397

2015-04-26