Lennart Larsson oljemålning
2015-04-26
307398
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART LARSSON (född 1922): Utsikt mot Skeppsholmen, signerad och daterad L Larsson -71, olja på duk, ca 73 x 92 cm