Natan Spiegel oljemålning

Natan Spiegel oljemålning
Natan Spiegel oljemålning
Natan Spiegel oljemålning
Natan Spiegel oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NATAN SPIEGEL (Polen, ca 1890-1943), stilleben med kanna och äpplen, signerad N Spiegel, olja på duk uppklistrad på pannå, 48 x 60 cm

Ytskador och smärre färgbortfall

307404

2015-04-26