Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): Snötäckta stenar, signerad och daterad A. Schultzberg 1919, olja på duk, ca 85 x 110 cm

Ramen med plakett

307408

2015-04-26