Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): Snötäckta stenar, signerad och daterad A. Schultzberg 1919, olja på duk, ca 85 x 110 cm
Ramen med plakett
307408
2015-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här