Landskapsmotiv oljemålning

Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskapsmotiv, monogramsignerad och daterad AB -41, olja på duk, ca 110 x 100 cm

Ramen med plakett, krackeleringar

307409

2015-04-26