Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Spanien, 1900-tal), gitarrspelande man, olja på pannå, signerad Millan, 37 x 26 cm

307413

2015-04-26