Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, invändigt med hyllplan, vitmålad, räfflade dörrspeglar, höjd 158, 120x46

Slitage

307418

2015-04-26