Matgrupp
2015-04-26
307420
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATGRUPP, 7 dlr., 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålade, bestående av matbord, 6 stolar, matbordets höjd 74, diameter 105 samt 2 iläggsskivor 105x30 cm
Slitage