Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1940-tal, svängd form, klädd i grönt tyg, längd 182, sitthöjd ca 41 cm
Sannolikt omklädd, slitage
307431
2015-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här