Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1940-tal, svängd form, klädd i grönt tyg, längd 182, sitthöjd ca 41 cm

Sannolikt omklädd, slitage

307431

2015-04-26