Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
POTTSKÅP, stockholmsarbete i rokoko, fanerat med valnöt, nyckelskyltar av mässing, skiva av kalksten, höjd 73, 59 x 40 cm
smärre skador och lagningar
307432
2015-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här