Pottskåp i rokoko

Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko
Pottskåp  i rokoko

Klubbat för:

21 000 SEK

20 000 SEK

POTTSKÅP, stockholmsarbete i rokoko, fanerat med valnöt, nyckelskyltar av mässing, skiva av kalksten, höjd 73, 59 x 40 cm

smärre skador och lagningar

307432

2015-04-26