Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
RING, ringstorlek ca 19 mm, ARMRING, ÖRHÄNGEN, 2 par, silver, trappslipade bergkristaller, delvis Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1940-tal, örhängen med skruvsystem
Stenar med skador
307447
2015-04-30