Ring armring örhängen 2 par silver

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

RING, ringstorlek ca 19 mm, ARMRING, ÖRHÄNGEN, 2 par, silver, trappslipade bergkristaller, delvis Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1940-tal, örhängen med skruvsystem

Stenar med skador

307447

2015-04-30