John Aksel Christensen tillskriven oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN AKSEL CHRISTENSEN (Danmark, 1896-1940), tillskriven, fiskargubbe, signerad, olja på pannå, 26 x 19 cm

307456

2015-04-26