Kalle Berggren oljemålning

Kalle Berggren oljemålning
Kalle Berggren oljemålning
Kalle Berggren oljemålning
Kalle Berggren oljemålning
Kalle Berggren oljemålning
Kalle Berggren oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLE BERGGREN (född 1949): "Gropen", signerad och daterad Kalle Berggren -81, olja på duk, ca 130 x 130 cm

307468

2015-04-26