Anders Widoff oljemålning

Anders Widoff oljemålning
Anders Widoff oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS WIDOFF (född 1953): Utan titel, 1999, signerad Widoff 18.3.99, olja på ritfilm, 29,5x21 cm

307471

2015-04-26