Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS WIDOFF (född 1953): Utan titel, 1999, signerad Widoff 18.3.99, olja på ritfilm, 29,5x21 cm
307471
2015-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här