Tony Francois de Bergue oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TONY FRANCOIS DE BERGUE (1820-1890), gitarrspelande man, "A souvenir of castille", signerad, olja på pannå, 39x30 cm

307478

2015-04-27