Oidentifierad konstär oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, ca 118x97 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

307480

2015-04-26