Tedosa 1700-tal

Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal
Tedosa 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEDOSA, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått av pagodlandskap, höjd 11 cm

Slitage

307484

2015-04-26