Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Polen, 1900-tal), timmersläp i vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1942, 26 x 32 cm

307487

2015-04-27