Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap, olja på duk, signerad på brev A Strandberg, ca 15,5x22,5 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

307488

2015-04-26