Helmer Masolle oljemålningar

Helmer Masolle oljemålningar
Helmer Masolle oljemålningar
Helmer Masolle oljemålningar
Helmer Masolle oljemålningar
Helmer Masolle oljemålningar
Helmer Masolle oljemålningar
Helmer Masolle oljemålningar
Helmer Masolle oljemålningar

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HELMER MASOLLE (1884-1969): (2) Porträtt av John Forsell och Gurli Carlström, signerade och otydligt daterade Masolle -3?, olja på duk, vardera ca 91 x 74 cm

307494

2015-04-26