Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HELMER MASOLLE (1884-1969): (2) Porträtt av John Forsell och Gurli Carlström, signerade och otydligt daterade Masolle -3?, olja på duk, vardera ca 91 x 74 cm
307494
2015-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här