Solfjädrar Kina

Solfjädrar Kina
Solfjädrar Kina
Solfjädrar Kina
Solfjädrar Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOLFJÄDRAR, 4 st, olika material bl.a. ben, Kina, 18/1900-tal, målade och skurna dekorer s.k. Kantonarbeten, delvis med originalförpackning, längd ca 16-32 cm

Skador och slitage

307495

2015-04-26