Lars Boethius oljemålningar

Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar
Lars Boethius oljemålningar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): (3) Kustlandskap, 2 st ca 45x54 cm, 1st 40x32 cm, stadsbild, signerade Lars Boethius, olja på pannå, varierande mått

307497

2015-04-26